Lekcje zdalne muzyka 22 - 24. 06.

Drodzy Uczniowie,
z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Było mi bardzo miło spotykać się z Wami w szkole jak i w multimedialnym świecie. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek. Życzę Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia we wrześniu!

Andrzej Galbarczyk

Kl. IV

Muzyka    22.06   Poniedziałek

Temat:  Muzykujemy wakacyjnie.

-Podręcznik str. 119- 122   przeczytaj wiadomości z podanej lekcji

- posłuchaj i zaśpiewaj

Na zaliczenie przygotuj listę swoich wakacyjnych piosenek z którymi jeszcze weselej spędzisz wakacje.

Powodzenia A.G.

Kl. VII