Menu główne
genti dama tip postas

           

                 06festynR24.

 

IV Festyn Rodzinny

19 czerwca odbył się w naszej szkole Festyny Rodzinny połączony z IV Festiwalem Talentów „ Mam Talent- Talentynki 2024”. Celem imprezy było zachęcanie dzieci, młodzieży i dorosłych do wspólnego spędzania czasu, integrację poprzez zabawę oraz zaprezentownie i rozwijanie swoich zainteresowań i zdolności.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji uczestników Festiwalu Talentów oraz zaproszonych gości: płetwonurka z WOPR Pana Zbigniewa Żytkowiaka ze szkoły nurkowania Blue Deep Barlinek oraz Pani Władysławy Jagiełło, prezentującej swoja kolekcję robótek na drutach. Wszyscy uczestnicy w sposób bardzo interesujący zaprezentowali swoje talenty, czym zdobyli sobie głosy zachwytu widowni oraz gromkie brawa. Z rąk Pani Dyrektor Iwony Galbarczyk oraz organizatorów festiwalu: Pani Doroty Dei, Pani Agaty Owczarek, Pani Ewy Dul i Pani Zofii Sobczyk otrzymali gratulacje, dyplomy i nagrody.

Dzięki sprzyjającej aurze dalsze świętowanie rodzinnego spotkania odbyło się na terenie szkolnym. Tam na wszystkich chętnych czekały pyszne kiełbaski z grilla, słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych uczniów oraz wata cukrowa i popcorn. Dzieci mogły uczestniczyć
w konkurencjach sportowych, zabawach plastycznych, karaoke i tańcach oraz mogły skorzystać ze strefy gier i zabaw oraz relaksacyjnej. Dużym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy oraz barwne tatuaże.

Wszyscy bawili się wyśmienicie. Piknik rodzinny to dobra okazja do integracji pokoleń oraz całej społeczności szkolnej.