Menu główne
genti dama tip postas

           

                03puchacz24

 

"Bieganie, to ten czas kiedy negatywne emocje znikają, a w ich miejsce pojawia się szczęście."

Bieganie to nie tylko aktywność fizyczna, ale również emocjonalna podróż. Oto kilka powodów, dla których bieganie może stać się Twoją pasją:

  • Zdrowie i kondycja: Bieganie poprawia kondycję fizyczną, wzmacnia mięśnie, a także korzystnie wpływa na układ sercowo-naczyniowy.
  • Redukcja stresu: Bieganie pozwala oderwać się od codziennych trosk i skoncentrować na chwili obecnej. To doskonały sposób na redukcję stresu i poprawę samopoczucia.
  • Osiąganie celów: Praca nad poprawą swojego czasu w biegu lub pokonanie coraz to dłuższych dystansów daje ogromną satysfakcję i motywację.
  • Bliskość natury: Bieganie po parkach, lasach czy nad morzem pozwala cieszyć się pięknem przyrody i relaksować się na świeżym powietrzu.

 Pasję biegania rozwija uczennica naszej szkoły Hanna Mierzwa- klasa IV, która lubi aktywnie spędzać czas. Systematycznie uczestniczy w różnych przedsięwzięciach związanych z bieganiem osiągając wiele sukcesów. 

            Seredcznie gratulujemy osiągnięć,  życzymy spełniania marzeń, realizacji sportowych zamierzeń oraz rozwijania zainteresowań.