03dzmat24

14 marca w naszej szkole było wyjątkowo matematycznie. Wychowawczynie klas wczesnoszkolnych Pani Zofia Sobczyk, Pani Agata Owczarek i Pani Dorota Deja oraz nauczyciel matematyki Pan Andrzej Galbarczyk zorganizowali Dzień Matematyki. Swoimi matematycznymi umiejętnościami mógł wykazać się każdy uczeń, który wziął udział w Konkursie ”Mistrz Matematyki”. W klasach I-III ten zaszczytny tytuł otrzymały uczennice: Michalina Więckowska- klasa I, Zuzanna Ziółkowska – klasa II, Karina Więckowska – klasa III. W klasach starszych była wyrównana rywalizacja, w której uczestniczyło 18 uczniów z poszczególnych klas. Tytuł Mistrza Matematyki otrzymała Michaela Prymus. Gratulujemy wiedzy i rozwiniętego logiczno – matematycznego myślenia.

Po konkursach odbyły się liczne zabawy matematyczno – ruchowe, integrujące dzieci z klas młodszych.