Menu główne
genti dama tip postas

           

                03dzkobiet24

 

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

 

8 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet, który na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego marcowego święta w naszej szkole mężczyźni i chłopcy składają paniom i dziewczynkom życzenia, przynoszą kwiaty i drobne upominki.

Samorząd Uczniowski zorganizował dla małych i tych większych kobiet z poszczególnych klas wybory Miss Szkoły. Wszystkie dziewczynki prezentowały się znakomicie i otrzymały gromkie brawa. Miss Szkoły została Michaela Prymus z klasy VI. Gratulujemy!

Ten szczególny przedwiosenny dzień wszyscy spędziliśmy wyjątkowo miło i radośnie.