02podsum24

Pierwszy semestr roku szkolnego 2023/2024

Za nami pierwszy semestr roku szkolnego 2023/2024, który obfitował w ciekawe zajęcia dydaktyczne, aktywne przerwy oraz liczne imprezy i uroczystości szkolne. Przyszedł czas na podsumowanie uczniowskich zmagań i nagrodzenie najlepszych uczniów Stypendium Rady Rodziców oraz Stypendium Burmistrza. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy, a pozostałym uczniom życzymy satysfakcjonujących wyników w nauce, w kolejnym półroczu.

Po zimowej przerwie w naszej szkole na uczniów czekały niespodzianki tj. nowe kolorowe sofy, które pięknie zdobią świeżo pomalowane ściany naszych korytarzy i są miejscem relaksu dla dzieci na przerwach, siłownia na terenie przyszkolnym, wyposażenia klas w nowe stoliki i krzesła oraz innowacyjne pomoce dydaktyczne w klasach m.in. roboty Photon oraz tablety dla dzieci.