11Filharmonia23

20 listopada uczniowie klas wczesnoszkolnych pod opieką swoich wychowawczyń odwiedzili Filharmonię Gorzowską, gdzie obejrzeli przepiękny spektakl pt. "Mały Książę" w wykonaniu Teatru Piasku Tetiany Galitsyny. Zwyciężczyni znanego wszystkim programu „MAM TALENT” Tetiana Galitsyna przy współpracy z artystami i aktorami Teatru Piasku zaprosiła naszych uczniów na niepowtarzalne show malowane piaskiem i światłem. Nie zabrakło również malowania na wodzie, wzbogaconego techniką szybkiego malowania "speed painting". Dopełnieniem całego niezwykłego widowiska była niesamowita oprawa muzyczna, która przeniosła widownię w całkiem inny, magiczny świat, pełen emocji i wzruszeń.

Spektakl przedstawiał historię małego chłopca podróżującego przez różne planety, odkrywającego ważne życiowe nauki i poznającego wyjątkowych bohaterów. Przy użyciu piasku i animacji, aktorzy przeplatali opowieść pełną fantazji i emocji. Nasi uczniowie przenieśli się w świat pełen wyobraźni i życiowych przemyśleń. Do szkoły wrócili bogatsi o nowe wrażenia i doświadczenia.