Menu główne
genti dama tip postas

           

               10DzPap

                   

XXIII Dzień Papieski

"Jan Paweł II. Cywilizacja życia" 

  

 

 

18 października 2023 roku obchodziliśmy XXIII Dzień Papieski pod hasłem "Jan Paweł II. Cywilizacja życia". Z tej okazji uczniowie naszej szkoły w hołdzie dla Jana Pawła II, złożyli pod obeliskiem znicze. Dodatkowo, aby należycie upamiętnić ten dzień, w naszej szkole odbył się Festiwal Piosenki Papieskiej. Chętni uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz z klas I-IV zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne wykonując utwory związane z papieżem Janem Pawłem II. Muzycznym występom przyglądali się wszyscy uczniowie szkoły oraz nauczyciele, na czele z Panią Dyrektor, która po zakończeniu wystąpień w ramach uznania wręczyła każdemu z uczestników pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.