biegi

Przełajowe Biegi Leśne

7 października przy Orliku na ul. Leśnej w Barlinku odbyły się XLII Jesienne Biegi Leśne im. Jana Dobaczewskiego. Organizatorami imprezy byli Burmistrz Barlinka, Barlinecki Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Epidemia Sportu oraz Grupa Biegowa Biegam Bo Lubię.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Pan Dariusz Zieliński w towarzystwie Królowej Puszczy Barlineckiej. Mimo deszczowej aury zawody rozpoczęły się planowo, a uczestnicy poszczególnych kategorii stanęli do rywalizacji w dobrych humorach i z pozytywnym nastawieniem. Każde dziecko, które wzięło udział w biegu, dostało na mecie medal. Najlepsi zawodnicy podczas dekoracji otrzymali dyplomy i drewniane statuetki. Na koniec spotkania odbyło się losowanie symbolicznych nagród.

Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników, dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I-V. Zaszczytne II miejsce w kategorii dziewcząt rocznika 2017 i młodsi, zdobyła Gabriela Pałka, natomiast uczennica klasy II Maja Ostaszewska zajęła III miejsce w kategorii dziewcząt rocznika 2016-2015.

Gratulujemy!!!

Zdjęcia wykonane przez nauczycieli- opiekunków podczas wyjazdu na zawody oraz pobrane z portalu Barlinek24.pl