rozp roku 2023

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego

2023/2024

Pierwszy dzwonek roku szkolnego 2023/2024 uczniowie usłyszeli 4 września. Po mszy św. w kościele p.w. św. Antoniego z Padwy w Mostkowie społeczność szkolna wraz z rodzicami i opiekunami spotkała się na tarasie przy szkole. Pani Dyrektor Iwona Galbarczyk powitała wszystkich zgromadzonych po wakacyjnej przerwie. Szczególnie ciepło przywitała przedszkolaki oraz uczniów klasy pierwszej, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją.

Po uroczystej inauguracji roku szkolnego przedszkolaki, uczniowie, rodzice i opiekunowie zostali zaproszeni do klas na spotkania z wychowawcami.

W rozpoczynającym się nowym roku szkolnym naszym uczniom życzymy powodzenia i sukcesów w zdobywaniu wiedzy oraz nowych umiejętności szkolnych. Gronu pedagogicznemu składamy życzenia wytrwałości i owocnej pracy z uczniami, przynoszącej satysfakcję osobistą i zawodową. Rodzicom i opiekunom życzymy zadowolenia i wciąż rosnącej dumy z dzieci na każdym etapie edukacyjnym oraz zapraszamy do aktywnej i sukcesywnej współpracy.

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie”