06zakroku23

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. Po mszy św. w Kościele w Mostkowie, odbyły się dwa apele dla klas I-III oraz IV- VIII. Spotkania były momentem podsumowania i uhonorowania osiągnięć uczniów. Pani Dyrektor Iwona Galbarczyk pogratulowała wszystkim uczniom  sukcesów w nauce oraz zaangażowania w procesie  edukacyjnym. Wręczyła również wyróżnienia i dyplomy, przyznała zaszczytne tytuły Prymusa Szkoły oraz Listy Gratulacyjne dla rodziców. Uczniowie z dumą odbierali swoje wyróżnienia oraz nagrody książkowe. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców. Gratulujemy!

Podczas drugiego spotkania przyszedł czas na rozstanie i pożegnanie klasy VIII pod wychowawstwem Pana Grzegorza Stanisza. Uczniowie najstarszej klasy w szkole w niezwykle poruszający sposób podziękowali swoim nauczycielom i pożegnali mury naszej szkoły. „Szczęśliwej drogi już czas…..”

Życzymy wszystkim przedszkolakom, uczniom, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły oraz rodzicom słonecznych, radosnych, pełnych przygód
i bezpiecznych wakacji.