Menu główne
genti dama tip postas

           

                06drodz23

                   

III Festyn Rodzinny

20 czerwca 2023r.

W ciepły czerwcowy dzień odbył się w naszej szkole III Festyn Rodzinny oraz II Festiwal Talentów „Mam Talent”. Nasz szkolny czas rodzinnego świętowania rozpoczął wyjątkowy pokaz różnorodnych talentów uczniów. W festiwalu udział wzięło 17 uczestników, którzy zaprezentowali swoje niebywałe umiejętności. Wszyscy zostali obdarowani przez Panią Dyrektor Iwonę Galbarczyk dyplomami, medalami oraz nagrodami. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Pani Teresa Bartkiewicz – pracownik Muzeum Regionalnego BOK w Barlinku, Pan Antoni Płaczek- posiadacz niesamowitego głosu oraz drużyna piłkarska ISF Pogoń w Barlinku wraz ze swoim trenerem Panem Sławomirem Królem.

Po inspirującym spotkaniu z gośćmi wszyscy udali się do szkolnej strefy zabaw, gdzie na dzieci i rodziców czekały wspólne gry i zabawy, zamki dmuchane, strefa plastyczna, muzyczna, taneczna i relaksacyjna. Dzieci mogły też uczestniczyć w warsztatach florystycznych oraz rękodzielniczych. Na uczestników dziecięcych harców czekały także brokatowe tatuaże i malowanie twarzy. Każdy mógł posilić się kiełbaską z grilla, pysznym ciastem, watą cukrową oraz popcornem.

Zwieńczeniem zabawy był wodny prysznic, pokaz strażacki z pianą oraz mecz piłki nożnej naszej szkolnej drużyny z zaproszonymi gośćmi.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę oraz rodzicom za obecność, integracyjną biesiadę oraz pomoc w organizacji imprezy.