06balet23

„Nieznany Świat Czarodziejów”

15 czerwca uczniowie klas III- VIII odwiedzili Amfiteatr Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. Obejrzeli tam magiczny spektakl teatru tańca pt. „Nieznany Świat Czarodziejów”. Ta roztańczona opowieść inspirowana była cyklem opowieści J.K. Rowling- światem „Harrego Pottera” oraz filmami z serii „ Fantastyczne Zwierzęta”.

Spektakl tańca przedstawiony został w magicznej scenerii, z pełnymi emocji choreografiami oraz akrobatycznymi popisami. Wśród utalentowanych tancerzy wystąpiła uczennica naszej szkoły Oliwia Deja, uczestnicząca w pokazie tanecznym Klasy Baletowej.

Integracyjnej wycieczce klas towarzyszyła wesoła atmosfera i wyśmienite humory. Zwieńczeniem wyjazdu był wspólny posiłek w uwielbianym przez dzieci MCDonald’s oraz pyszne lody.