05konkekol23

„Od przedszkolnych lat z ekologią za pan brat”.

Dzień 31.05.2023r. na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z grupy „Pracowite Pszczółki”, bowiem tego dnia dzieci pojechały do Przedszkola Miejskiego nr 1 w Barlinku na konkurs pt. „Od przedszkolnych lat z ekologią za pan brat”.  Celem konkursu było poszerzanie wiedzy ekologicznej i rozwijanie dziecięcej wyobraźni. Dwie przedstawicielki grupy Michalina i Jagoda rywalizowały z innymi sześciolatkami w ciekawych konkurencjach, odpowiadając poprawnie na wiele pytań. Na koniec Jury, po burzliwych obradach, ogłosiło wyniki konkursu. Wśród laureatów znalazły się nasze przedszkolaki, zajmując III miejsce.

Gratulujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym laureatom oraz zachęcamy do udziału w konkursach.