03zaksem23

Podsumowanie  pierwszego semestru roku szkolnego 2022/2023

W piątek, 10 marca 2023 r.  odbył się apel podsumowujący osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze oraz pracę szkoły, podczas trwania pierwszego semestru bieżącego roku szkolnego.

Średnia ocen w klasach IV-VIII wyniosła 3,68.

Najwyższą średnią uzyskała klasa VI- 4,04.

Uczniowie wyróżnieni z najwyższą średnią w szkole:

1. Michaela Prymus z kl. V- średnia 5,83- wzorowe zachowanie.
  2. Mazur Aleksander z kl. VI- średnia 5,67- wzorowe zachowanie.
  3. Oliwia Deja z kl. IV- średnia ocen 5,36- wzorowe zachowanie.
  4. Antoni Mazur z kl. VI- średnia ocen 5,25- bardzo dobre zachowanie.
  5. Nikola Wilk z kl. IV- średnia ocen 4,91- wzorowe zachowanie.

W klasach I-III wyróżnienie otrzymali:

- z kl. I: Filip Banaszczyk, Julia Jóźwiak- Górka, Amelia Kałużna, Maja Ostaszewska, Amelia Szweda, Luiza Wilk oraz Joanna Zajkowska;

- z kl. II: Zofia Juszczak, Joanna Pacha, Zofia Pikulska, Karolina Ratajczyk oraz Karina Więckowska;

- z kl. III: Sebastian Ciołek, Pola Griszke, Karolina Kozikowska, Hanna Mierzwa oraz Maja Sak.

Za najwyższe wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie nasi uczniowie, ze starszych klas, otrzymali gratyfikację od Burmistrza Barlinka oraz Rady Rodziców.

Stypendium Burmistrza Barlinka otrzymało dwoje uczniów: Michaela Prymus z kl. V oraz Aleksander Mazur z kl. VI.

Stypendium Rady Rodziców otrzymało troje uczniów: Michaela Prymus z kl. V, Aleksander Mazur z kl. VI oraz Oliwia Deja z kl. IV.

Średnia frekwencji w I semestrze wyniosła 87,7%.

100% frekwencji otrzymali uczniowie: Karina Więckowska z kl. II, Zofia Pikulska z kl. II, Julia Skorupa z kl. III oraz Stanisław Gadzała z kl. V i Michaela Prymus z kl. V.

Najwyższą frekwencję w klasach uzyskała klasa IV- 92,85%. Następnie klasa II- 92,64% i klasa VI- 87,49.

Molem książkowym okazały się: Gabriela Kiełbus, Zofia Juszczak, Karina Więckowska i Nikola Szechowska. Natomiast wśród klas najwięcej wypożyczeń książek uzyskała klasa II, klasa III i klasa V.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć, rozwijania pasji i zainteresowań, zachęcamy do dalszej pracy i współpracy oraz życzymy sukcesów.