03konkrec23

Mały Konkurs Recytatorski

Od kilku lat nasi uczniowie biorą udział w konkursie recytatorskim dla dzieci i młodzieży pt.: Mały Konkurs Recytatorski, w tym roku był to już 68 z kolei konkurs. Uczniowie, w zależności od kategorii wiekowej, przygotowywali maksymalnie na 7 minut recytację dwóch wierszy (kl. I-III), wiersz i prozę (kl. IV-VI) a klasy starsze dwa teksty pisane prozą.

W tym roku dwie uczennice: Patrycja Kisała i Maja Mierzwa, z klasy VII, wzięły udział w eliminacjach na szczeblu gminnym w/w konkursu organizowanego przez BOK Barlinek. Do konkursu powiatowego, który miał miejsce 14 marca 2023r. w Myśliborskim Ośrodku Kultury, zakwalifikowała się Maja i otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy uczennicom i ich rodzicom, szczególnie Mai za wyróżnienie- nadmienię, że to jej trzecie wyróżnienie w tym konkursie. Mam nadzieję, że Maja dostanie się na szczebel wojewódzki w następnym roku, czego jej z całego serca życzę.