03dkob23

Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów…

8 marca 2023r.

Chociaż Dzień Kobiet powinniśmy obchodzić codziennie, to właśnie 8 marca jest wyjątkowym dniem, w którym kobietom powinna być okazana szczególna uwaga, wdzięczność i szacunek. Tak też jest w przypadku dziewczynek i koleżanek z klasy. Każda kobieta, bez względu na wiek zasługuje w tym dniu na coś wyjątkowego.

W naszej szkole chłopcy i mężczyźni obdarowali swoje koleżanki i nauczycielki pięknymi kwiatami i niespodziankami. Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Anny Zajkowskiej i Pana Grzegorza Stanisza, we współpracy z Panem Andrzejem Galbarczykiem, przygotował Wybory na MISS SZKOŁY oraz na MISS PUBLICZNOŚCI. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i przebiegał w wesołej atmosferze. Wszystkie dziewczynki pięknie prezentowały na scenie swoje atuty. Po głosowaniu chłopców oraz powołanego jury MISS SZKOŁY dzieci młodszych została Oliwia Ziółkowska z klasy II, dzieci starszych Aleksandra Mazur z klasy VIII, natomiast tytuł MISS PUBLICZNOŚCI zdobyła Joanna Zajkowska z klasy I oraz Oliwia Kiełbus z klasy VIII.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom, a wszystkim dziewczynkom
i kobietom z okazji ich święta życzymy szczęścia, zdrowia, powodzenia i marzeń spełnienia!