01zabkar23

Czas karnawałowych zabaw

Karnawał to wyjątkowy czas dla nas wszystkich, a szczególnie dla dzieci. To właśnie wtedy odbywa się szereg najwspanialszych i długo oczekiwanych zabaw tanecznych.

W tym roku w naszej szkole odbyły się trzy bale przebierańców. 31 stycznia bawiły się i tańczyły przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych. 1 lutego do karnawałowych zabaw zostali zaproszeni uczniowie z klas wczesnoszkolnych oraz klas IV-VIII.

W starannie przygotowanych, pięknych i kolorowych strojach każde dziecko czuło się wyjątkowe. Najczęściej wybieranymi przebraniami były oczywiście popularne postacie z bajek oraz filmów. Każdej zabawie towarzyszyła niesamowicie wesoła atmosfera, a barwne stroje, karnawałowy wystrój sal, szereg konkursów tanecznych i wspólny poczęstunek sprawiły, że wszyscy bawili się wyśmienicie.