Menu główne
genti dama tip postas

           

                01dbd23                        

Dzień Babci i Dziadka w SP Mostkowo

Niech od Bałtyku, aż do stóp Tatr, żyją nam Babcie i Dziadkowie 100 lat!

          W styczniu swoje święto obchodziły wyjątkowe dla wszystkich dzieci osoby, kochana Babcia i drogi Dziadek. To właśnie oni często są dla swoich wnuków wzorem do naśladowania, wsparciem, oazą spokoju i ciepła w trudne, ponure dni. Zawsze mają pomysł na nudę i ciekawe zabawy, chętnie przytulą, udzielą pomocy i wsparcia, kiedy wnuczęta najbardziej tego potrzebują.

          Z tej wyjątkowej okazji w naszej szkole odbyły się dwa uroczyste spotkania. 23 stycznia swoje Babcie i Dziadków gościły dzieci z klas wczesnoszkolnych, natomiast 24 stycznia uroczyście świętowały ze swoimi Dziadkami przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych. Podczas akademii dzieci recytowały wzruszające do łez wierszyki, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały starannie przygotowane choreografie taneczne. Na koniec obdarowały swoich gości własnoręcznie wykonanymi upominkami i zaprosiły do wspólnej herbatki i słodkiego poczęstunku. Był to czas przytulania, całusów i wspólnych rozmów. Czas uśmiechów, wzruszeń, łez radości i dumy,   oznaczających   wzajemną   bezwarunkową   miłość.   Szczęśliwe i  często też  rozpromienione  twarze  Babć 

i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie ze swoimi wnuczętami.

          Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie i wspólne świętowanie. Życzymy naszym gościom dużo zdrowia, bo to ono pozwoli Wam dać swoim wnukom to, co najcenniejsze- wspólny czas i piękne wspomnienia.

         

Kochana Babciu i kochany Dziadku,

Żyjcie nam 100 lat,

Słońce niech Wam świeci,

Na co dzień i od święta,

Tego Wam życzą kochające wnuczęta.