Menu główne
genti dama tip postas

           

                11konkbasia22                          

                                                         „Budujemy świat bez przemocy”

W miesiącu październiku  odbył się w naszej szkole Tydzień Profilaktyki, którego celem  było promowanie zdrowego stylu życia,  wolnego od używek i nałogów. W ramach całego przedsięwzięcia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w różnorodnych zajęciach i konkursach, w których rozwijali także swoje zainteresowania. Jedną z form aktywności twórczej był konkurs plastyczny, w którym uczniowie wykonali plakat  „Budujemy świat bez przemocy”. Prace zostały przekazane do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Myśliborzu- organizatora konkursu. W dniu 25 listopada w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Myśliborzu odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

- klasy I – III   -   1 miejsce – Maksymilian Piekarski  - klasa III

- klasy IV – VIII   - 2 miejsce Michaela Prymus – klasa V

- kategorii praca zbiorowa  - I miejsce  - klasa IV

* wyróżnienia: - klasa I i klasa V oraz  - grupa 0/I.

Gratulujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym laureatom oraz zachęcamy do podobnych działań w innych konkursach.