Menu główne
genti dama tip postas

           

                09dprzedszk22                          

                                                         

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

Po raz kolejny dzieci z oddziałów przedszkolnych świętowały ważny dzień dla każdego przedszkolaka- Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

20 września br. grupa „Biedroneczki” wybrała się do sali widowiskowej BOK Panorama w Barlinku. Przedszkolaki zostały zaproszone na przedstawienie profilaktyczne „Zyguś Marchewka” Teatru Rozmaitości „GWITAJCIE” ze Szczecina. Spektakl promował zdrowy styl życia. Opowiadał o chłopcu Zygusiu który najchętniej siedział w domu, grał w gry i spożywał niezdrowe jedzenie. Po wielu trudach i pokusach Zyguś zrozumiał, że ruch i zdrowe odżywanie jest bardzo ważne dla prawidłowego wzrastania oraz utrzymania dobrego stanu zdrowia. Po przedstawieniu każdy przedszkolak otrzymał kolorowy balonik. W przedszkolu na dzieci czekały jeszcze wspólne tańce i zabawy. Były też drobne słodkie upominki, pamiątkowe dyplomy oraz owocowy poczęstunek.

Natomiast dzieci z grupy „Pracowite Pszczółki” uczestniczyły w Barlinku, w czwartek 22 września, w spotkaniu i wspólnej zabawie przedszkolaków z gminy Barlinek. Dzieci rozpoczęły uroczystość marszem „Szlakiem przygody Jeziora Barlineckiego”, wykonały różne ciekawe zadania. Następnie spotkały się przy Plaży Miejskiej, aby przy rytmach muzyki rozpocząć wesołe tańce.  Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu, radości, słodkiego poczęstunku oraz drobnych upominków.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia dziecięcych marzeń.