Menu główne
genti dama tip postas

 09rozprok21  

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

 

Po wakacyjnej przerwie 1 września  nasi uczniowie i  nauczyciele stanęli na progu nowego roku szkolnego, pełni zapału, sił, nadziei oraz ciekawości.

            Po mszy św. cała społeczność szkolna oraz rodzice spotkali się na placu przed szkołą, by uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Pani Dyrektor Iwona Galbarczyk serdecznie przywitała wszystkich uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów, którzy wkraczają w progi naszej szkoły. Życzyła, aby nauka była dla nich fascynującą przygodą, aby czuli się w szkole dobrze i bezpiecznie. Równie ciepło przywitała grupy przedszkolne, zwłaszcza dzieci, które rozpoczynają swoja przygodę z edukacją przedszkolną.

            Pani Dyrektor poprosiła wszystkich  o odpowiedzialność i zrozumienie, o przestrzeganie regulaminu, procedur i stosowanie się do zaleceń, gdyż nadal obowiązuje nas reżim sanitarny.

            Na koniec spotkania życzyła uczniom, aby czas spędzony w szkole był radosny, bezpieczny, ale i pracowity, bo tylko wtedy możliwe jest osiągnięcie wielu sukcesów. Nauczycielom życzyła wytrwałości  w podejmowanych działaniach oraz satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom dużo cierpliwości, spokoju oraz wielu powodów do zadowolenia.