Menu główne
genti dama tip postas

   12jasszk19               

Szkolne Spotkanie Wigilijne 19.12 2019r.

 

Spotkanie Wigilijne dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły, to czas ukoronowania wszystkich działań podjętych w naszej szkole i oddziałach przedszkolnych związanych z kultywowaniem tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Nasze przygotowania do tych wyjątkowych świąt rozpoczęliśmy od wspólnego wykonania dekoracji, konkursów bożonarodzeniowych, spotkań z Mikołajem, ubierania choinek w każdej z klas, śpiewania kolęd i pastorałek oraz pieczenia pierników.

W tym magicznym czasie oczekiwania na święta braliśmy również udział w licznych akcjach charytatywnych. Jedną z nich było przygotowanie prezentów przez uczniów wszystkich klas i nauczycieli dla podopiecznych Salezjańskiej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Dębnie „Nasz Dom”. Radość dzieci z niespodzianek przygotowanych przez ich rówieśników długo będzie gościć na ich twarzach. Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wyjątkowy dar serca i empatię.

W czwartek, zgodnie z tradycją spotkaliśmy się wszyscy na Jasełkach i wspólnym kolędowaniu, po których złożyliśmy sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. W podniosłych nastrojach zasiedliśmy do posiłku wigilijnego. Spędziliśmy czas w miłej, serdecznej
i rodzinnej atmosferze.

 D.D.