Menu główne
genti dama tip postas

 10dnau19  

„Czas nas uczy pogody…”

Dzień Edukacji Narodowej

 

 

14.10.2019r.

              11 października nasza społeczność szkolna pod przewodnictwem Pani Dyrektor Iwony Galbarczyk była organizatorem obchodów Gminnego Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji gościliśmy u siebie zastępcę burmistrza Barlinka Pana Krzysztofa Paszka, barlineckich radnych Rady Miejskiej, dyrektorów i nauczycieli gminnych placówek oświatowych, przedszkoli
i szkół.

              Uroczystość rozpoczęła się od hymnu narodowego, po którym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny. Montaż słowno – muzyczny  swoim śpiewem wzbogaciły dzieci ze szkolnego zespołu „Promyczki”, tańcem uczennice klasy I oraz nauczyciele zabawnym skeczem.

              Po części artystycznej wyróżnionym nauczycielom i dyrektorom wręczono nagrody burmistrza Barlinka Dariusza Zielińskiego oraz wyróżnienia i nagrody dyrektora pracownikom Szkoły Podstawowej w Mostkowie. W naszej szkole nagrodę burmistrza Barlinka otrzymały: Pani Dyrektor Iwona Galbarczyk oraz Pani Barbara Tomaszewska. W uznaniu zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno – wychowawczej wyróżnione i nagrodzone przez Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mostkowie zostały: Pani Dorota Deja, Pani Agata Owczarek, Pani Paulina Dwojewska, Pani Ewa Dyk, Pani Rozalia Urbanowska, Pani Beata Wawrzyniak oraz Pani Katarzyna Bladosz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej!

              Po części oficjalnej Pani Dyrektor Iwona Galbarczyk zaprosiła wszystkich obecnych na poczęstunek i pyszną watę cukrową oraz na spacer po szkole, zapoznanie się z wystawami i zwiedzanie klas.

   Kliknij link aby obejrzeć film.   

  

       D.D.