Menu główne
genti dama tip postas

 06zr19  

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

 

 

19.06.2019r.

            Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 poprzedziła msza św. w kościele pw. św. Antoniego w Mostkowie. Po przejściu do szkoły wszystkie dzieci, ich rodziców i gości przywitała Pani Dyrektor Iwona Galbarczyk.

Po miesiącach nauki przyszedł czas na podsumowanie pracy. Z rąk Pani Dyrektor Iwony Galbarczyk, Burmistrza Barlinka Pana Dariusza Zielińskiego oraz Wychowawców klas, dzieci otrzymały wyróżnienia i nagrody, tytuły Prymuska w klasach I-III i Prymusa w klasach IV- VIII. Wręczono także nagrody dla Najlepszego Czytelnika oraz za 100% frekwencję. Podziękowania i listy gratulacyjne otrzymali również rodzice wyróżnionych dzieci. Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Uroczystość ta była szczególnie ważna dla naszych uczniów klasy VIII, gdyż to Oni opuszczają mury naszej szkoły. Pożegnanie Ósmoklasistów rozpoczęło się już we wtorek, częścią artystyczną, wspólnym poczęstunkiem i popołudniowym spotkaniem. Ostatnie chwile spędziliśmy razem w miłej i przyjaznej atmosferze, choć nie zabrakło łez i wzruszających wspomnień. Nasi absolwenci obiecali, iż będą nas godnie reprezentować.

Życzymy powodzenia w realizacji nowych wyzwań, planów i marzeń.

Na zakończenie uroczystości sentymentalnie pożegnaliśmy odchodzącą na zasłużony odpoczynek, naszą polonistkę Panią Weronikę Marciniak. Dziękujemy za wszystkie wspólnie spędzone chwile, ogromne serce, trud i pracę.

„Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że to były rzeczy wielkie”.

                                         Robert Brault

D.D.

                                             

 Kliknj link aby obejrzeć film.       {youtube} https://youtu.be/w5Xvu1T1cOA {/youtube}