Menu główne
genti dama tip postas

 wigwiejska17 Jarmark Bożonarodzeniowy 21.12.2017r.

 

Wzorem lat ubiegłych zaprosiliśmy dziś do naszej szkoły mieszkańców Mostkowa, rodziców i wszystkich tych, którzy chcieli razem z nami przeżywać ten piękny czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Dziś milkły wszelkie spory, a wzruszające występy dzieci topiły lody w naszych sercach i napełniały radością z narodzin Bożej Dzieciny. Koncerty szkolnego zespołu „Promyczki” oraz zespołu śpiewaczego „Sonata” wprowadziły wszystkich obecnych w podniosły, bożonarodzeniowy nastrój.
Po Jasełkach ksiądz proboszcz Andrzej Hulka odmówił modlitwę, a po wspólnym zaśpiewaniu kolędy „Cicha noc”, złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia, łamiąc się opłatkiem. Swoje życzenia złożyła również pani dyrektor Iwona Galbarczyk i zaprosiła gości do wspólnych rozmów przy poczęstunku. Chętni mogli zakupić ozdoby i dekoracje świąteczne, wykonane przez dzieci, rodziców i nauczycieli.
Każdy, kto myślał, że nie ma już magii tych świąt, mylił się, ona jest i była dzisiejszego dnia w naszej szkole, trzeba tylko umieć ją dostrzec. Dziękujemy więc tym, którzy nie zawiedli dzieci i zaszczycili nas swoją obecnością, by razem z nami cieszyć się z nadchodzących świąt.

Organizator: p. dyr I. Galbarczyk, Grono Pedagogiczne, Rodzice

 


 D.D.